DNA Diagnostic A/S یک شرکت خصوصی زیست فناوری دانمارکی است که در سال ۱۹۹۲ تأسیس شد و در زمینه توسعه PCR (واکنش زنجیره ای پلیمراز) و qPCR (واکنش زنجیره ای پلیمراز کمی) ، کیت های آزمایشی برای ایمنی مواد غذایی ، مراقبت های بهداشتی حیوانات و انسان تخصص دارد. واکنش زنجیره ای پلیمراز یک روش بیولوژیکی مولکولی است. این ماده یک فرآیند سریع و خاص ، تکثیر یک مولکول DNA را هدف قرار می دهد. از زمان راه اندازی اولین کیت تست سرطان خون (HemaVision) ، که توسط آزمایشگاه های بالینی برای غربالگری جابجایی های مرتبط با ایجاد سرطان خون استفاده می شود ، ما نمونه محصولات خود را گسترش داده ایم و شامل کیت های آزمایشی برای ایمنی مواد غذایی و مراقبت های دامپزشکی هستیم. خواه در مورد ایمنی غذا ، دامپزشکی یا مراقبت های بهداشتی انسان باشد ، ما معتقدیم که جهان شایسته تشخیص سریع ، مقرون به صرفه و قابل اعتماد است. تشخیص بهتر از اهمیت بالایی برخوردار است. این به صنایع غذایی ، آزمایشگاههای تحلیلی و متخصصان بالینی کمک خواهد کرد تا تصمیماتی بگیرند که دقیق تر به صورت روزانه انجام می شوند. بنابراین ، ما تمام دانش و تجربه حرفه ای خود را برای توسعه بهترین ، سریع‌ترین و دوستانه ترین ابزار آزمون قابل تصور سرمایه گذاری می کنیم.
چشم انداز ما این است که با تولید و تولید کیت های سریع و آسان qPCR، ایمنی و تشخیص جهانی غذا را برای بیماران سرطان خون بهبود دهیم. ما برای دستیابی به جایگاه پیشرو در بازار در آزمایش سریع و آسان qPCR برای تشخیص ایمنی مواد غذایی ، دامپزشکی و مراقبت های بهداشتی انسان تلاش می کنیم.
 DNA Diagnostic مطابق با استاندارد ISO 13485 دارای گواهینامه است. محصولات Hemavision با علامت CE IVD شناخته شده اند و به آنها گواهی فروش رایگان اعطا شده است. محصول سالمونلا ولوکس دارای گواهینامه NordVal است.

سایت: www.dna-diagnostic.com

تهران بلوار جلال آل احمد، بین امیر آباد شمالی و اتوبان چمران، خیابان حبیب الله زنجانی، نبش کوچه چهارم، پلاک۷

۰۲۱۸۸۶۳۳۷۰۵

Info@darmannegar.com